Březen 2008

Schopnosti Piper

30. března 2008 v 16:42 Schopnosti
Zmrazování času:
Popis:
Díky níž dokáže zmrazit jakéhokoliv člověka a až na vyjímky i démona či čaroděje, na dobré čarodějky tato schopnost nemá žádný vliv, takže se nemusí bát je používat ve společnosti sester. K použití jí stačí jen dát před sebe obě ruce a roztáhnout prsty od sebe. Zpočátku Piper svojí schopnost plně neovládala, ale později se naučila nejen zmrazovat, ale i rozmrazovat objekty dle své vůle, takže zmražení/rozmrazení nemusí zasáhnout úplně všechny. Schopnost není plně závislá na její vůli, při leknutí často nechtěně něco zmrazí, což se někdy hodí, ale občas se to také stává příčinou mnoha problémů....

Cesty časem

30. března 2008 v 16:30 Cesty časem
Gavin
Typ: Z budoucnosti do současnosti
Díl: 108 The Truth Is Out There... And It Hurts
Do současnosti v seriálu cestou časem přišel démon Gavin z budoucnosti, který má tři oči a tím prostředním pomocí laserového paprsku zabíjí všechny, kdož ohrožují jeho realitu (což jsou bohužel ti dobří).
Melinda Warren, Matthew Tate
Typ: Z minulosti do současnosti
Díl: 109 The With Is Back
V současnosti se objevuje čaroděj Matthew a chce sestrám sebrat jejich moc. Do medailonku ho původně zaklela Melinda Warrenová. Sestry Melindu vyvolají a s její pomocí Matthewa zaklejí zpět.
Sestry
Typ: Ze současnosti do minulosti
Díl: 117 That 70s episode
Sestry cestují do minulosti, aby zbavily Nicholase moci, kterou nad nimi za pomoci prstenu má. Po dlouhé době spatří maminku a mimo jiné i babičku a Darryla, který se chová úplně jinak, než jak ho znají (dokonce se nachází ve vězení namísto toho, aby tam někoho dával on).
Tempusova Časová smyčka
Typ: Časová smyčka
Díl: 122 Deja vu all over again
Démon Tempus nabídne Rodriquezovi pomoc při snaze o zabití všech tří sester Halliwellových tak, že na ně uvrhne časovou smyčku (ta se ale netýká jen jich, ale celého světa, takže při každém neúspěchu, kdy Rodriquez nezabil všechny tři sestry se den vrací zpět). Při posledním pokusu zemře Andy Trudeu.
Sestry
Typ: Jiná Dimenze
Díl: 201 Witch Trial
Démon Abraxas sebral sestrám knihu stínů a za její pomoci tím, že čte kouzla pozpátku v jiné dimenzi - se je snaží zabít tím, že na ně posílá démony, které už jednou zlikvidovaly.
Sestry
Typ: Ze současnosti do budoucnosti (2009)
Díl: 202 Morality Bites
Sestry cestují do budoucnosti do roku 2009, protože měla Phoebe vidění, jak je upálena na hranici. Netušila, že je to za to, že v budoucnosti užila svou moc ke zlu, aby zabila Colea Greena, který zabil jejího přítele.
Phoebe
Typ: Ze současnosti do minulosti
Díl: 214 Pardon My Past
Phoebe cestuje do minulosti, aby zjistila, kdo jí usiluje o život. Setkává se s minulými životy svých sester (tehdy sestřenic). Zjišťuje, že ona byla zlá, a že se je pokusila zabít a ony jí za to proklely.
Prue
Typ: Jiná realita
Díl: 221 Apocalypse, not
Prue je s jedním jezdcem z apokalypsy odmrštěna do jiné astrální sféry.
Sestry
Typ: Ze současnosti do minulosti (17.st)
Díl: 304 All Halliwell's Eve
Sestry byly Staršími poslány do minulosti časovým vírem - do města Virginie v roce 1670, aby zachránily svoji prapraprapra…babičku Charllottu Warrenovou.
Prue & Cole
Typ: Ze současnosti do minulosti (1893)
Díl: 314 The bad, Thed good and the cursed
Phoebe se ve městě psychicky propojí s Bouem a tak se jí sestry snaží zachránit. Prue s Colem cestují do minulosti, kdy ještě Bou žije a snaží se o záchranu jeho i Phoebe.
Vrácení času
Typ: Vrácení času
Díl: 322 All Hell Break Loose
V tomto díle vrací na Coleovu žádost Tempus čas do doby, kdy začaly Shaxovi útoky na sestry s podmínkou, že jedna sestra zůstane mrtvá. V případě, že by Cole tento návrh nepřijal, zemřely by sestry dvě.
Sestry & Leo
Typ: Ze současnosti do minulosti
Díl: 406 A Knight To Remember
Paige přivolá do jejich doby prince, pak si pro něj přijde Pagino bývalé já - zlá čarodějka. Když si svého prince časovým portálem odvede zpět do své doby, sestry a Leo postupně také přijdou a snaží se prince zachránit.
Paige & Leo
Typ: Ze současnosti do minulosti
Díl: 410 A Paige From The Past
Zlovolný duch Claide pomohl Paige vyřešit otázky týkající se její minulosti, a tak jí přenesl k jejím adoptivním rodičům. Přenesl jí do doby toho dne, kdy zemřeli, tedy pár hodin před jejich smrtí. Leo jí na cestě doprovázel a pomohl Paige pochopit okolnosti ohledně jejich smrti. Paige zjišťuje, že za to nemohla, a že ona sama měla už tehdy svou schopnost "přenášení".
Phoebe
Typ: Z budoucnosti a minulosti do současnosti
Díl: 414 Three Faces Of Phoebe
Phoebe řešila otázku, zda si Colea vzít či nevzít, a tak si na pomoc přivolala své mladší i starší já ( takže se do současnosti přenesla minulost i budoucnost ). Starší Phoebe položila život, aby zachránila Colea a těsně před svou smrtí řekla Phoebe (té ze součastnoti), že tohle je její odpověď (myslela tím svou smrt).
Bacarra & Piper
Typ: Z budoucnosti do současnosti
Díl: 508 A Witch In Time
Démon Bacarra byl na žádost Colea z budoucnosti vyslán do minulosti (tedy současnosti), aby varoval Colea ohledně nebezpečí, které hrozí Phoebe. Měl jí pomoct překazit věčné pokusy o záchranu života jejího současného přítele, jelikož pokud by nepřestala, do půl roka by zemřela. Bacarra však nevyužil potrál jen k tomuhle, ale i k tomu, aby získalo jeho minulé já větší moc. Poté portál použije Piper, aby zachránila sestry.
Colova Realita
Typ: Změna Reality
Díl: 512 Centeinial Charmed
Cole přijme nabídku stát se Avatarem a jako první změní minulost. Paige má rýmu a když kýchne, na chvíli zmizí. V momentě, kdy kýchne, změní Cole realitu, a tak se stane, že po smrti Prue se setry s Paige nesetkávají a Phoebe je provdaná za Colea - oba dva jsou však v manželství nešťastní, přes což se Cole nemůže přenést.
Vzpomínky Lea a Piper
Typ: Vzpomínky
Díl: 518 Cat House
Zaklínač se vrací do minulosti, aby zabil Halliwellovic kočku Kit, která se stará o to, aby pomáhala začínajícím čarodějkám a zároveň se stará o další kočky.
Chris
Typ: Z budoucnosti do současnosti
Díl: 522 Oh my Goddess, part 1
V podkroví Halliwellovic domu se objevuje mladík Chris, který tvrdí, že přichází z budoucnosti a v poslední chvíli zachrání Phoebe i Paige život (Paige už sice byla zakletá v sochu, ale díky němu měly nadpřirozené bytosti šanci jí zachránit).
Vymazání Wyatta
Typ: Změna reality
Díl: 603 Dagon's Heat
Wyatt vypustil z TV draka a protože ve světě napáchal docela dost velkou škodu, Uklízeči se rozhodli zakročit a Wyatta jednoduše zprovodit ze světa tak, jako kdyby nikdy neexistoval. Vymažou všem, kdo si na něj pamatují - paměť a dělají, jako by se nic nestalo. Bohužel pro ně - mateřský instinkt je mateřský instikt, Piper poznala, že něco není v pořádku a oni byli nuceni jí Wyatta vrátit (samozřejmě to nebylo jen tak).
Sestry
Typ: Změna reality
Díl: 606 Fantasies in the Flesh
Démon Gith má schopnost poslat kohokoli do světa jeho snů - Piper si přeje svět bez kouzel, Paige pro změnu chce, aby všichni věděli, že je čarodějka a Phoebe je slavná a šťastná s Jasonem.
Chris & Bianca
Typ: Ze současnosti do budoucnosti a naopak
Díl: 610 Chris Crossed
Bianca donutí Chrise cestovat zpět do jeho současnosti ( tedy do budoucnosti sester ) na popud budoucího Wyatta, který chce svého bratra zpět.
Sestry
Typ: Ze současnosti do minulosti (60. léta)
Díl: 611 Witchstock
Paige si zkusí boty své babičky a omylem se vrátí do šedesátých let, času volné lásky a magie, protože Penny si své zamilované věci zaklela. Halliwellovic dům je plný čarodějnic a Světlonošů, kteří se připravují na seanci
Phoebe
Typ: Vize budoucnosti
Díl: 614 The Legend Of Sleepy Halliwell
Phoebe vypije kouzelný nápoj a dostane se na okamžik do nedaleké budoucnosti. V Halliwellovic domě si Wyatt hraje s Chrisem, Piper je šťastná, Paige pracuje jako učitelka v magické škole a Phoebe je těhotná.
Piper & Leo
Typ: Jiná realita
Díl: 616 Midnight Rendevous
Piper s Leem byli odmrštěni do jiného světa (spíš do jiné astrální sféry), kam je poslal Temnonošem Damien za pomoci jiné magické bytosti, která stála v pozadí.
Práce uklízečů
Typ: Změna Reality
Díl: 619 Charmed On Trial
Avataři museli uklidit odhalené kouzlo a kvůli tomu zavřeli Darryla do vězení a odsoudili ho k trestu smrti. Sestry jsou za každou cenu odhodlané ho zachránit, a tak jdou před tribunál (rada složená ze Starších a někoho nezávislého - v tomto případě Barbase). Phoebe je potrestaná tím, že jí seberou část její moci, kterou bude muset postupně získat zpět, ale nakonec Darryla zachrání, takže to přece jen k něčemu bylo.
Špatný svět
Typ: Změna Reality
Díl: 622 It's a Bad, bad, bad world
Zde vidíme pravý opak světa sester, zlý svět a díky vykolejení linie z normálu i svět, kde je zas vše až moc dobré.
Leo
Typ: Budoucnost
Díl: 707 Someone to Witch Over Me
Avatar odhalí Leovi možnou budoucnost-hrob, kde jsou všichni Halliwellovi.
Phoebe
Typ: Vize Budoucnosti
Díl: 710 Witchness Protection
Za pomoci Věštkyně, má Phoebe předtuchu, kde vidí svou dceru a život bez démonů.
Paige
Typ: Cesta do minulosti
Díl: 711 Ordinary Witches
Paige s Kylem se vydávají zjistit jeho minulost do doby, kdy mu jako malému chlapečkovi zavraždili rodiče. Domníval se, že za to můžou Avataři, avšak zjistil, že za tím stojí démoni.
Phoebe & Drake
Typ: Cesta do minulosti propletená s časovou smyčkou
Díl: 715 Show Ghouls
Phoebe a Drake se dostávají do 18. století do Kabaretu Fantom, kde je časová smyčka a díky smlouvě se mnoho duší včetně těch nevinných nemohou dostat tam, kam patří. Je na Phoebe a Drakovi, aby odčinili to, co hrabě napáchal.

Adresy

30. března 2008 v 16:15 Zajímavosti a novinky
Najde-li se mezi námi ještě někdo, kdo stále nemůže dopustit na psané slovo a místo e-mailů preferuje poštu a dopisy, máme tu něco pro něj. Toto jsou fanouškovské adresy, na něž můžete napsat svůj dopis (doporučuji v angličtině, neboť ani jedna z hereček neumí česky) poslat. V podstatě se jedná pouze o dvě adresy. Holly, Alysse a Rose můžete kromě adres, které jsou inzerované u jejich jména, napsat i na adresu, která je u Charmed, s tím rozdílem, že místo Charmed uvedete jejich jméno. Máte-li zájem napsat dopis Julianu McMahonovi, nebo Drew Fullerovi, platí stejné pravidlo. Napíšete adresu Charmed a napíšete jejich jméno. Stejně tak i u dalších, méně důležitých postav. Na dopis musíte nalepit známky v hodnotě podle toho, zda posíláte malou či velkou obálku (ale cena se pohybuje kolem 40 - 70 Kč).

Historie podsvětí

30. března 2008 v 16:11 Rodokmen a Historie
V podsvětí žije většina všech nepřátel, proti kterým sestry kdy stály. Je ekvivalentem pekla z křesťanské, nebo Tartaru z antické mytologie.
Zdroj všeho zla

Historie nebes

30. března 2008 v 16:07 Rodokmen a Historie
V seriálu se ani jednou neobjevil název míst, kde žijí Starší, ale je nanejvíš pravděpodobné, že je to ekvivalent křesťanského nebe, popř. ráje.
Zrození Starších
Historie dobra se začala vyvíjet poté, co byla rozdělena prvotní magická síla. Zatímco zlo ovládl démon Zdroj, do čela dobra se postavilo několik mocných magických tvorů, kteří se nazývali Staršími. Není jisté, jestli to bylo ve stejné době, ale je pravděpodobné, že velmi záhy po založení koncilu Starší vytvořili skrytou zemi, do které mohli pouze oni. (pouze pomocí transportu Starších)

Rodina-Historie 2

30. března 2008 v 16:06 Rodokmen a Historie
Penelope Johnsonová-Halliwellová

Epizoda - ve vícero epizodách
Narozená - 23.6.1937 v Bostonu - Massachusetts
Zemřela - na infarkt - 5.3.1998
Vztah - dcera P. Baxterové a Gorgona Johnsona. Měla bratra pojmenovaného Gordon Johnson druhý. Porodila dcerku Patricii s mužem jménem Allan Halliwell, a to někdy kolem roku 1950 (buď je špatně datum Pennyin narozenin nebo její dcerky, ale v seriálu je to řečeno takto).
Stav - vdaná (víkrát) - první manžel byl Allan Halliwell
Schopnosti - telekineze
Životopis - stala se velice mocnou a pro démony obávanou čarodějkou, jež je brána jako následovnice slavné Melindy Warrenové. Studovala na Univerzitě. Jeden z jejích manželů se jmenoval Halliwell a i přes její další manželství si ponechala jeho příjmení. Allan byl členem hnutí Hippies. Za jeho života se Penelope soustředila hlavně na kouzla spojená s přírodou a láskou. Zkrátka a dobře - harmonie a žití v míru. V Halliwellovic domě se stále pořádaly večírky a různé sabaty. Jelikož měl o dům zájem zaklínač Nigel a zlá čarodějka Robin, pokusili se společně zabít všechny, kteří v den určený sabatu (1960) přišli. Penelope přežila, ale Allan zemřel. Po jeho smrti se Penelope rozzuřila na všechny démony a získala schopnost skládat verše, které posílaly jednoho démona za druhým na druhý břeh. Začala démony zabíjet a její květnatá kouzla jednou pro vždy uzamkla a nechala je u ledu. Je to babička Prue, Piper, Phoebe a Paige. Přestože je mrtvá, sestry jí často vyvolávají, aby se s ní poradily. Ve vyjímečných situacích se dokonce může zhmotnit. Do knihy stínů zapsala velké množství kouzel. Když byla Prue, Piper a Phoebe malé, chránila je před démony. Po té, co zemřela jejich matka Patty, držela nadále její a Samovo tajemství - o čtvrté nevlastní sestře Paige. Pro jejich vlastní dobro sestrám již za mala svázala schopnosti a ty se jim objevily až po její smrti. I po své smrti dávala na sestry pozor (například otáčením stránek z knihy stínů). Odmalička jim vštěpovala, že ženy z jejich rodu si nechávají svá příjmení a proto se Piper jmenuje stále Halliwellová. Už když si brala Patty za muže Victora Bennetta, nedovolila jí přijmout jeho příjmení. Proto když si Piper brala Lea (Penny je oddávala - je vysvěcená kněžka), nechala si své příjmení. Penny byla 6x vdaná. Dokonce se zamilovala do Nekromandra, ale s ním být nemohla, ačkoliv on sám jí také miloval. Její postava je ztvárněna herečkou Jennifer Rhodes
.
Patricia Halliwellová
Epizoda - ve vícero epizodách
Narozená - 5.4.1950
Zemřela - 28.2.1978
Vztah - dcera Penelope Halliwellové a Allana
Stav - vdaná za Victora Bennetta. Později měla poměr se Světlonošem Samem (s nímž má čtvrtou dceru Paige).
Schopnosti - molekulární fixace (hlavně mrazení). Když čekala Phoebe, měla předtuchy.
Životopis - matka Prue, Piper, Phoebe a Paige. Své čtvrté dítě - Paige (22.8.1977), její narození držela v tajemství i před Staršími. Nechtěla, aby vznikly zbytečné komplikace. Dítěte se vzdala chvíli po jeho narození. Nechala jí v kostele s dečkou a poprosila jeptišku, aby jí dali křestní jméno začínající na písmeno "P". Věděli o tom jen Sam a její maminka. Byla zabita vodním démonem (utopil jí). Přestože je mrtvá, stále existuje jako duch, kterého sestry občas vyvolají. Nevyvolávají ji sice tak často, jako babičku, ale občas ano. Směla se zúčastnit Pipřiny svatby a po celou dobu měla hmotné tělo.
Ostatní členové rodiny
Jak sestry vyslovují v těch nejhorších chvílích, mezi jejich předky patří také Astrid, Helena, Laura a Grace. Díky jejich vyslechnutí při proneseném kouzel, se objevily a pomohly zničit Zdroj. Tyto ženy byly velmi silné a mocné čarodějky. Jejich rodová spojitost navazuje také na Warrenovic linii. Jejich životy a jejich síly nám však zůstávají neznámé.
Podle Patricie Halliwellové je její dcera Phoebe pojmenována po její oblíbené tetě. Pravděpodobně by to mohla být sestra z otcovi strany.
Podle Phoebe Halliwellové patřila pohovka z domu, jež je v podkroví jejich tetě Pearl. Objevily se takové spekulace, že by to mohla být matka jedné ze tří sestřenek (1920).
Podle Piper Halliwellové mají sestry pratetu Sylvii. Zřejmě z Viktorovi strany. Mimo jiné byly také zmíněny členové rodiny jako: prateta Reva, strýc Dave, teta Julie či bratranec Jeff.
Janice Halliwellová není z rodu Halliwellů, ale přesto je příbuzná sester Halliwellových. Je to sestra Allana Halliwella.
Leo se zmínil, že mezi Wyattovi příbuzné patřili také Huber, Milton a Clarence. Prý to byla jména pocházející z rodu Warrenů.
Victor Bennett
Epizoda
- ve vícero epizodách
Narozen - nezveřejněno
Zemřel - stále žije
Vztah - otec Prue, Piper a Phoebe
Stav - rozvedený s Patty Halliwellovou, vdovec po démonce Doris
Schopnosti - žádné
Životopis - jeho postavu ztvárnil původně Tony Denison, později James Read. Je to otec Prue, Piper a Phoebe. V roce 1976 se rozvedl s jejich matkou Patricií Halliwellovou, ještě když byla děvčata malá a ponechal je v péči jejich matky a později babičky. Jeho dcerky po vzoru své matky zdědily nadpřirozené schopnosti. Victor byl proti tomu, aby mohly schopnosti volně užívat, protože chtěl, aby jim byl dopřán normální život. Po většinu jejich života byl nepřítomný, takže se jim dost odcizil. Nejvíce mu jeho nezájem zazlívala Prue. Ačkoli se občas objevil ve městě, odmítala se s ním sejít a nechtěla s ním mít nic společného. Nenavštívil sestry po mnoho let - dokud se opět neshledaly v domě v roce 1998 (v té době získaly zpět své síly). Původně chtěl ukrást Knihu stínů, protože nechtěl, aby se sestry staly čarodějkami. V epizodě "3x10 We All Scream For Ice Cream" se s děvčaty hodně sblížil. Koncem třetí série se stýkal se všemi sestrami jakoby nic. Dokonce se dostavil na Pipřinu svatbu a bral Lea i poté co zjistil, že je Světlonoš. Na začátku čtvrtého období zjistil, že měla Patty se Světlonošem Samem dítě (dceru Paige). Postupem času se s Patty - coby duchem smířil. Victor hodně cestoval kvůli práci, a tak sestry navštěvoval pouze příležitostně. V roce 2003 navštívil Piper se svou novou ženou. Bylo to v době, kdy se měl Piper narodit syn Wyatt. Doris byla krásná žena, ale Victora pouze využívala - chtěla získat Wyatta, ale naštěstí ji sestry včas zabily.
V budoucnosti se velmi sblíží se svým vnukem Chrisem (synem Piper). Když sestry navštívil, zrovna u nich byl Chris z budoucnosti, a tak se Victor dozvěděl, že mu bude v budoucnu velkou oporou. Také se dozvěděl, že v budoucnosti Piper zemřela, když bylo Chrisovi 14 let. Vezme si do opatrovnictví oba dva Pipřiny syny - Wyatta i Chrise v období, kdy musí sestry zfalšovat svou smrt na konci 7. období
.
Samuel Wilder
Epizoda
- 2x08 P3 H2O, 5x08 Sam I Am a 8x07 The Lost Picture Show
Narozen - nezveřejněno
Zemřel - zemřel, když zachraňoval sestry od vodního démona. Vrátil se opět jako Světlonoš.
Vztah - otec Paige
Stav - milenec Patty
Schopnosti - přenášení, léčení
Životopis - Hraje ho herec Scott Jaeck. Dříve byl přiřazen jako Světlonoš k Patty Halliwellové. Zamilovali se do sebe a to rozbilo manželství Patty a Victora. Patty s ní otěhotněla a porodila mu dcerku Paige. Kvůli pravidlům Starších bylo přísně zakázáno, aby měl Světlonoš jakýkoli poměr se svým svěřencem (tedy čarodějkou). Proto se museli jejich dcerky vzdát. Když se Patty pokoušela zničit vodního démona, zkoušel jí Sam odradit. Ona si nedala říct, a tak zemřela. Sam upadl do deprese a vzdal se svého poslání Světlonoše. Pomáhal sestrám zničit démona, jenž zabil jejich matku, ale padl jako jeho další oběť. Před svou smrtí ho však stihl zneškodnit. To zemřel podruhé. Nakonec byl opět povolán jako Světlonoš a dokonce se setkal s dcerou Paige. Postupem času k sobě našli cestu a nyní jsou opravdu otec a dcera.

Rodina-historie

30. března 2008 v 16:02 Rodokmen a Historie
Charlotta Warrenová
Epizoda - 3x04 All Halliwell's Eve
Narozená - nezveřejněno (spekulovalo se, že by to mohlo být kolem roku 1644. Nicméně tento datum nebyl nikdy odvysílán v TV, nebyl napsán v knize ani v časopise)
Zemřela - rovněž neuvedeno
Vztah - matka Melindy Warrenové. Zakladatelka mocné čarodějné linie.

Historie 2

30. března 2008 v 15:49 Rodokmen a Historie
Na počátku 17. století se do malé osady na západě dnešních Spojených států nastěhovala mladá žena jménem Charlotta Warrenová. Brzy zjistila, že čeká dítě, které bude obdařeno vyjíměčnou magickou mocí. K její smůle to však zjistila i zlá čarodějka Ruth Cobbová. Chytila Charlottu a chtěla ji věznit až do porodu. Dnešní sestry se však vrátily do minulosti a osvobodily ji. Toho dne - na Halloween roku 1670 - se narodila její malá dcera Melinda Warrenová.

Darryl Morris

30. března 2008 v 15:39 Daril
Jméno: Darryl Morris
Datum narození: 28. 10. 1971
Stav: Ženatý se Sheilou
Děti: Mike Morris, Darryl Jr.
Povolání: Policejní Inspektor a později Poručík na policejní stanici v San Franciscu
Znamení: Štír
Schopnosti: Nemá
Série: 1. - 7.

Cole Turner

30. března 2008 v 15:38 Cole Turner
Jméno: Cole Turner
Datum narození: 1903
Datum Úmrtí: 2003
Stav: Rozvedený
Děti: Nenarozený syn
Povolání: Právní zástupce, Advokát v přední právnické firmě Jackman, Carter & Claine
Znamení: ???
Schopnosti: Schopnosti vyšších démonů, zdroje a avatarů
Série: 3. - 5.
Biografie

Prue Halliwell

30. března 2008 v 15:37 Pruedence Halliwell
Jméno: Prudence Halliwell
Datum narození: 28. 10. 1970
Datum úmrtí: 17. 5. 2001
Stav: Svobodná
Rodina: otec Victor Bennett, matka Patricie Halliwell, babička Penny Halliwell, sestry Piper, Phoebe a Paige
Děti: Nemá
Povolání: Muzeum, Aukční síň Buckland, Fotografka
Znamení: Štír
Schopnosti: Telekineze, Astrální projekce
Série: 1. - 3.

Paige Matthews

30. března 2008 v 15:36 Paige Matthews Halliwell
Jméno: Paige Matthews
Datum narození: 2. 8. 1977
Stav: Vdaná za Henryho Mitchella
Rodina: otec Sam Wilder, matka Patricie Halliwell, babička Penny Halliwell, sestry Prue, Piper a Phoebe
Děti: Syn a dvě dcery (dvojčata)
Povolání: Recepční v South Bay social services, dočasná zaměstnání v pracovní agentuře, Ředitelka v magické škole
Znamení: Lev
Schopnosti: Přitahování, Přenášení, Léčení
Série: 4. - 8.

Phoebe Halliwell

30. března 2008 v 15:35 Phoebe Halliwell
Jméno: Phoebe Halliwell
Datum narození: 2. 11. 1975
Stav: Vdaná za Coopa
Rodina: otec Victor Bennett, matka Patricie Halliwell, babička Penny Halliwell, sestry Prue, Piper a Paige
Děti: Tři dcery
Povolání: Hosteska, Asistentka v aukční síni Buckland, Senzibilka v hotelu Neptun, Redektorka v Bay Mirror
Znamení: Štír

Leo Wyatt

30. března 2008 v 15:34 Leo Wyatt
Jméno: Leo Wyatt
Datum narození: 6. 5. 1924
Datum Úmrtí: 1941 - od té doby světlonošem, následně starším, avatarem a na konec smrtelníkem
Stav: Ženatý s Piper Halliwell
Děti: Wyatt Matthew, Chris Perry, Melinda
Povolání: Lékař, Instalatér, Ředitel v Magické škole
Znamení: Býk
Schopnosti: Schopnosti Světlonošů, Starších a Avatarů
Série: 1. - 8.

Piper Halliwell - Wyatt

30. března 2008 v 15:33 Piper Halliwell - Wyatt
Jméno:
Piper Halliwell - Wyatt
Datum narození: 7. 8. 1973
Stav: Vdaná za Lea Wyatta
Rodina: otec Victor Bennett, matka Patricie Halliwell, babička Penny Halliwell, sestry Prue, Phoebe a Paige
Děti: Wyatt Matthew, Chris Perry, Melinda
Povolání: Účetní v bance, Provozní v Quake, Majitelka klubu P3 a restaurace
Znamení: Lev
Schopnosti: Zastavování času, Molekulární urychlování
Série: 1. - 8.


Chris Perry Halliwell

30. března 2008 v 15:17 Chris Pery Halliwell
Jméno: Chris Perry Halliwell
Datum narození: 2004
Stav: Svobodný